a

Ülkemizin meşhur yaz tatili şehirleri arasında Fethiye şüphesiz üst sıralarda yer alıyor. Bir çok yerli ve yabancı turist Fethiye Otel rezervasyonu yaptırmadan önce gerek işletmesi, gerek plajı, gerek yemekleriyle en iyisini arzuluyor. 2021 yılında açılan ve hizmet vermeye başladığı ilk günden beri en çok tercih edilen oteller arasında Yazz Collective bu yaz mevsimine de iddialı giriyor.

Fethiye Otel rezervasyonu yaptıracakların Yazz’ı tercih etmesi için bir kaç neden var. Öncelik bu mekan tamamen dokunulmamış bir doğanın içerisinde, eşsiz bir koyda yer alıyor. Turunç Pınarı Koyu’nda yer alan, adeta saklı bir cennet olan Yazz; doğası, atmosferi ve yemekleriyle bir otel markasından beklentilerinizin ötesine ulaşıyor.

Akdeniz manzarasında, doğanın en nadide örnekleriyle kaplı, heybetli dağlarla çevrili saklı bir yer olan Yazz Collective, saf mutluluk ve mutlak dinginlik arayanların vazgeçilmezi olmaya aday.

Fethiye Otel

HER NEFESİ HİSSEDECEKSİNİZ

Yaz tatilinden beklentiniz doğanın, güneşin, denizin ve plajın tadını çıkarmaksa Yazz Collective tam da aradığınız adres. Klasik atmosferlerden sıkılıp farklı bir tat arayanlar bu mekanda tatili iliklerine kadar yaşarken, tertemiz havasını ciğerlerine çektiklerinde huzuru ve mutluluğu bulacaklar.

Şehir hayatının keşmekeşinden sıkılan, kalabalık otellerde koşuşturmacadan sıkılanlar için eşsiz bir alternatif sunan Yazz, en nadide doğasında ziyaretçilerini bekliyor.

EŞSİZ LEZZETLER

Yazz Collective sadece doğasıyla değli, mutfağıyla da iddialı. Akdeniz’in geniş mutfak kültürünü keşfe çıkmak için buradan daha uygun bir mekan yok. Taptaze akdeniz yeşillikleri ile harmanlanan en güzel menülerde kendinizi kaybedip, tatil boyunca lezzetten ödün vermeden ortamın keyfini çıkarabileceğiniz bu eşsiz mekanda zengin içeriklere şahit olacaksınız.

Siz de geç kalmadan Yazz’da rezervasyonunuzu yaptırın.

REZERVASYON LİNKİ